Usuwanie rozstępów - zobacz, który krem na rozstępy jest najlepszy!

Usuwanie rozstępów - zobacz, który krem na rozstępy jest najlepszy!

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Kremy na rozstępy w ciąży

Rozstępy po czasie ciąży są obecnie problemem ponad połowy polek. Nie muszą się one jednak przejmować, gdyż obecnie istnieje wiele możliwości zmniejszenia, czy też całkowitego wykluczenia ryzyka ich powstania, a w momencie jeśli jest już za późno złagodzenia efektów. Aby wiedzieć jak sobie z nimi radzić, trzeba posiadać także trochę suchej i encyklopedycznej wiedzy. Przede wszystkim rozstępy tworzyć będą się na właściwej warstwie skóry. Ich powstawanie wiązać będzie się bezpośrednio z upośledzeniem komórek, które odpowiedzialnymi są za produkowanie kolagenu, a dokładniej mówiąc jego włókien.

Sposoby na rozstępy w ciąży są różnymi, wszystko jest zależne od tego gdzie się pojawiają, bo nie będzie to tylko i wyłącznie powierzchnia brzucha. Zauważyć można je także na powiększających się piersiach, czy także na coraz masywniejszych pośladkach. Oczywiście nie wszystkie z ciężarnych kobiet będą musiały martwić się rozstępami. Duże znaczenie w tym przypadku posiadają także bezpośrednio genetyczne predyspozycje, ale równie ważnymi będą właściwe diety i pielęgnacja miejsc szczególnie narażonych.

Jednym z lepszych rozwiązań oprócz samokontroli jeśli chodzi o ilość zjadanych potraw, kontrolowania wagi i zbilansowanej diety, będzie stosowanie tego czym są kremy na rozstępy. Obecnie na rynku znaleźć będziemy mogli takie, które będą przeznaczonymi bezpośrednio dla kobiet znajdujących się właśnie w stanie ciąży. Dbanie o skórę brzucha powinno rozpocząć się od momentu, gdy dowiadujemy się o ciąży. Zbytnia profilaktyka nigdy nie zaszkodzi, a później okazać może się zbawienną, jeśli chodzi o nasz wygląd po zakończeniu ciąży. Dużo dobrego zdziałać będą mogły także kompleksowe masaże skóry, a przede wszystkim najbardziej narażonych miejsc, brzucha, piersi i pośladków. Nie trzeba w tym przypadku umawiać się na drogie zabiegi, wystarczy samodzielne masowanie skóry, na przykład pod prysznicem przy wykorzystaniu szorstkich gąbek i tym podobnych akcesoriów, na przykład olejków i żelów, z pewnością nie zaszkodzą one, a mogą być pomocnymi.